Pieniążki, ach te pieniążki

Niestety wszystko w życiu kosztuje, dlatego my również nie możemy świadczyć naszych usług za darmo. Staramy się to robić najtaniej jak to możliwe, ale przy zachowaniu pewnego zdrowego rozsądku. Nie da się zejść poniżej pewnych granic cenowych, bez pogorszenia jakości usług, a tego nikt z Nas by przecież nie chciał.

Staraliśmy się przygotować cennik dla standardowych usług, dzięki czemu, na pierwszy rzut oka powinniście wiedzieć ile mniej więcej będą Was kosztowały nasze usługi. Nie mamy sztywnego cennika dla usług dodatkowych, być może w przyszłości niektóre jego pozycje otrzymają stałe ceny, ale obecnie ich nie posiadają, ponieważ za dużo zależy od konkretnego zapotrzebowania.

W wielu miejscach pojawia się odnośnik do ilości dokumentów, do których odnosi się dana pozycja cenowa. Poniżej cennika, jest dokładnie wyjaśnione czym jest dla nas pojedynczy dokument.

Uwagi do cennika.

Wszystkie podane ceny są cenami netto, do których należy doliczyć 23% podatku VAT. Dotyczą one oferty standardowej.

Dokument to dla nas, każdy “papierek” który powoduje konieczność ujęcia go w jakimś rejestrze (rejestr VAT, KPiR, ewidencja wyposażenia, itp). Więc jest to nie tylko faktura, ale również np. dowód wewnętrzny który wykonujemy regularnie co miesiąc na podstawie umowy najmu, albo potwierdzenie przelewu. Nie liczy się ilość fizycznych papierów które nam dostarczysz, tylko ile w ich wyniku powstanie zapisów. Zapisy równoległe (np. jeden dokument z rejestrze VAT i w KPiR), są liczone jako jeden dokument.
Natomiast jeden wyciąg z trzema wpłatami na ZUS, jest liczony jako trzy niezależne dokumenty.
Odzwierciedleniem faktury którą płacisz jest czasochłonność prac, jakie musimy dla Ciebie wykonać.
Tak i nie. Generalnie nie. Pakiet dokumentów jest jak abonament miesięczny. Jeśli go nie wykorzystasz przepada Ale. No właśnie ale. Jeśli w jednym miesiącu zostanie Ci kilka dokumentów w pakiecie, a w następnym przekroczysz pakiet o 3-4 dokumenty, wówczas przymkniemy na to oko i nie będziemy doliczali dodatkowego pakietu do faktury.
Podpisujesz z nami umowę na określoną ilość “pakietów” miesięcznie (chyba, że mieścisz się w ilości podstawowej). Na podstawie kwoty z umowy jest wystawiana miesięczna faktura. Jeśli ilość dokumentów zostanie w danym miesiącu przekroczona ponad umowny pakiet, możemy doliczyć do faktury kolejny pakiet. Jeśli sytuacja będzie się powtarzała, zrobimy aneks do umowy.
Ponieważ w każdej firmie grudzień jest okresem intensywnej pracy, wielu dodatkowych zestawień, sprawozdań i rozliczeń, które to zajęcia przekładają się w dużej mierze na zwiększenie ilości pracy którą musimy dla Was wykonać, opłata za grudzień jest powiększona o 50%.

Obsługa JPK jest już wliczona w cenę podstawowej usługi.

Co z usługami niestandardowymi?

Usługi niestandardowe, są wyceniane na bieżąco, na podstawie konkretnego zapotrzebowania.

Kontakt

Zbuduj swój własny pakiet

W dżAni jesteśmy elastyczni. Nie będziemy Cię naciągali na usługi, których nie chcesz, lub nie potrzebujesz. Z niektórych może nawet pozwolimy Ci przez jakiś czas skorzystać za darmo. Tak, żeby podjęta przez Ciebie decyzja, była oparta na doświadczeniach, a nie wyłącznie teorii. To Twoje pieniądze i zawsze o nie dbamy, nawet jeśli sami zarobimy przez to mniej.
Kontakt