Składamy kawałki do kupy.

Jak już się zapewne można było domyślić, usługi księgowe, to nie jedyne jakie możemy Ci zaoferować. Na życzenie możemy się podzielić naszą wiedzą z zakresu znajomości systemów księgowych Comarch Optima, lub Comarch CDN XL, przygotowując indywidualne szkolenia w siedzibie klienta lub naszej sali szkoleniowej.

Tak się składa, że znamy się też całkiem nieźle na ogólnie pojętych rozwiązaniach informatycznych.

Pozwolę sobie od razu napisać iż nie zajmujemy się sprzedażą komputerów i nie jeździmy do Państwa, gdy “złapiecie wirusa”. Jestem pewnie, iż znajdziecie Państwo mnóstwo firm, które świadczą tego typu usługi, ale to nie my.

Naszą specjalizacją jest doradztwo, w zakresie Państwa faktycznych potrzeb sprzętowo – infrastrukturalnych. Tworzenie specjalizowanego oprogramowania na indywidualne zamówienie, zarządzanie infrastrukturą serwerową. Lokalną bądź zlokalizowaną w serwerowniach (głównie OVH).

Nastawiamy się na rozwiązania Linuksowe, pracujące w otwartej architekturze i do takich rozwiązań, gorąco namawiamy. Znamy się jednak również na korporacyjnych rozwiązania Windowsowych, gdyby ktoś koniecznie chciał (albo musiał) wydawać setki tysięcy złotych na oprogramowanie, które często można mieć za darmo.

Kontakt

To już jest koniec... Naszej oferty :)

Jeśli masz jakieś pytania, pomysły, zastanawiasz się nad współpracą. Serdecznie zapraszamy.

Z racji rodzaju usług jakie wykonujemy większą część dnia spędzamy u klientów i jesteśmy nie osiągalni w siedzibie. Jeśli chcesz się spotkać, pogadać, najpierw zadzwoń, albo jeszcze lepiej wyślij e-maila. Na pewno odpowiemy i wspólnie znajdziemy dogodny termin i miejsce.

Kontakt